Z jej Instagramu alebo blogu ju poznáte ako mladú, 22-ročnú študentku Paneurópskej vysokej školy, ktorá sa venuje zdravému životnému štýlu, miluje pečenie, beh a svojho psa – vyžlu Tobiho. Aké je však Simona Škodová vodička?

„Auto využívam naozaj každý deň. Či už do práce, školy alebo na stretnutia či iné aktivity, ktoré počas dňa mám,“ hovorí Simona, ktorá jazdí už od svojich 17 rokov. Považuje sa za pomerne trpezlivú a ohľaduplnú vodičku, priznáva však, že niekedy sa naozaj nad niektorými vodičmi a ich činmi musí pozastaviť. V aute je tak často, že ho humorne nazýva svoj prechodný domov. „Mám v ňom päť párov topánok na každú príležitosť, kozmetickú taštičku, karimatku, teda hádam všetko, čo potrebujem. Šetrí mi čas a najmä poskytuje komfort, vďaka čomu nie som až tak veľmi otrokom času,“ dodáva.


Šoférovanie ako také má rada. „Viem si pri ňom oddýchnuť. Zbožňujem, keď som sama v aute a môžem počúvať hlasnú hudbu podľa mojich pocitov. Ak by malo moje auto nejaký sluchový orgán, tak by som ho veru ľutovala, pretože nezostávam len pri počúvaní piesní, ale aj si pospevujem, a to veru nie je parketa, ktorá by mi išla,“ priznáva s úsmevom.

Keď nie je sama, najčastejšie sa vyváža so svojím psím miláčikom Tobim. „Keď som si pred časom vyberala auto, rozhodovala som sa medzi modelmi Ford Focus a Fiesta, ale práve Focus to vyhral aj kvôli Tobičkovi – ten by sa do Fiesty už nezmestil. Na nové auto si rýchlo zvykol a teší sa na každý náš výlet. S jazdou v aute nemá vôbec žiaden problém, takže je dobrý spoločník na cestovanie,“ dodáva Simona s tým, že Focus sa jej páčil od prvého momentu. „Od vonkajšieho vzhľadu, interiéru až po funkcie, ktoré toto auto má. V zime najviac ocením vyhrievané čelné sklo, ale celkovo najviac využívam funkciu telefonovania cez bluetooth, čo mi veľmi pomáha, pretože počas jazdy môžem bezpečne vybaviť aj telefonáty,“ uzatvára mladá influencerka, ktorú na tejto sociálnej sieti aj vďaka jej pozitívnemu prístupu k životu sleduje viac ako 15-tisíc ľudí.